O Firmie
agencjawirtualna.pl
Jesteśmy agencją pełną nieszablonowych pomysłów.

Branżę marketingową znamy bardzo dobrze. Wręcz od podszewki, ponieważ zaczynaliśmy jeszcze w erze pozycjonowania firm w książkach telefonicznych PKT.PL. Zbieraliśmy reklamy do książki w wersji drukowanej oraz przekształcaliśmy treści na potrzeby elektronicznej wersji. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej agencji marketingowej. Nasz model pracy nie uległ jednak rażącej przemianie.

Przechodzimy coraz więcej szkoleń, aby zawsze być na bieżąco. Stawiamy również na produktywne zarządzanie zespołem sprzedażowym, dlatego nasi pracownicy mogą liczyć na możliwość awansu zawodowego. Otwieramy kolejne punkty obsługi i stale poszerzamy zakres działań. Nieustanny rozwój pozwolił nam osiągać coraz lepsze rezultaty, dlatego dzisiaj nasza oferta jest bardzo szeroka.

JAK PRACUJEMY?

Zawsze wspólnie z klientem ustalamy, jakie rozwiązanie będzie dla niego najkorzystniejsze. Każda branża rządzi się swoimi prawami, dlatego indywidualnie rozpatrujemy założone cele. To od nich w dużej mierze zależy dobór właściwych narzędzi komunikacji marketingowej. Coraz więcej firm zakłada własne strony internetowe. To już standard. My pomagamy uruchomić pierwszą witrynę i odpowiednio ją wypozycjonować. Ważnym wsparciem komunikacji są także profile w mediach społecznościowych, które dzięki naszym radom dają firmom możliwość dobrego kontaktu z klientami.

Jesteśmy zgranym zespołem pełnym pasji i zaangażowania. Zachęcamy do dalszego przeglądania naszej strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

WIEMY JAK:

  • Stworzyć identyfikację wizualną marki;
  • Przeprowadzić skuteczny rebranding;
  • Pisać angażujące posty w mediach społecznościowych;
  • Zwiększać zasięg komunikatów;
  • Prowadzić efektywną kampanię reklamową w Google;
  • Wypozycjonować stronę;
  • Stworzyć prezentację multimedialną.